Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Kā veicās Madonas novada komandai – zelts un bronza

Redakcija

Autors • 10.03.2010.

Kā veicās Madonas novada komandai – zelts un bronza
Burtu lielums

No 5. līdz 7. martam Siguldā, Priekuļos, Rīgā Latvijas II Ziemas olimpiādē piedalījās Madonas novada sportisti distanču slēpošanā, biatlonā un kērlingā.

Olimpiādes pirmajā dienā distanču slēpošanā sprinta distancē zelta medaļu komandai izcīnīja Rinalds Kostjukovs. Vēl sprinta sacensībās Naurim Biķerniekam – 8. vieta, Kristai Kupčai – 8. vieta un Laurai Kupčai – 11. vieta. Otrajā sacensību dienā distanču slēpošanā vīriešiem 10 kilometru klasikā Nauris Biķernieks ierindojās 4. vietā, Mārcis Jakovičs – 10. vietā, sievietēm 5 kilometru klasiskajā solī 10. vieta – Kristai Kupčai, 14. vieta – Gerdai Āboliņai.

Interesantākā no slēpošanas sacensību disciplīnām vienmēr ir bijusi stafete. Sievietēm 4 x 5 km stafetē 11 komandu konkurencē Madonas novada komanda (Gerda Āboliņa, Dana Īspētere, Laura Kupča un Krista Kupča) izcīnīja 6. vietu, bet uzvarēja Gulbenes novada komanda. Vīriešiem 4 x 10 km stafetē Madonas novada komanda (Nauris Biķernieks, Mārcis Jakovičs, Reinis Veckalniņš un Rinalds Kostjukovs) 20 komandu konkurencē ieguva 4. vietu. Uzvarēja Rīgas pilsētas 1. komanda.

Priekuļos biatlona sacensībās startēja biatlonisti, un labākos rezultātus sasniedza Mārtiņš Indriksons, izcīnot 10 kilometru sprintā 7. vietu, 11. vietā – Matīss Spaile, 13. vietā – Artūrs Andersons. Masu startā Artūram –
11. vieta, Mārtiņam – 13. vieta, Matīsam – 15. vieta.

Rīgā sacentās kērlinga komandas. Piedalījās arī Madonas novada komanda un spraigā cīņā tika pie bronzas medaļām. Kērlinga sacensībām bija arī priekšacīkstes, kur visās spēlēs uzvaras svinēja Madonas novada komanda. Tajā spēlēja un bronzas medaļas izcīnīja Raivis Bušmanis, Arvis Bušmanis, Edgars Ratnieks un Artūrs Volkovičs.
Ar olimpiādes rezultātiem var iepazīties interneta mājas lapā www.olimpiade.lv.

Paldies visiem sportistiem, viņu treneriem, vecākiem un atbalstītājiem. Pateicība arī slēpju smērētājiem un šoferiem Gundaram Šilinskim un Andrejam Taukulim par izturību.

MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators

AUTORA foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px