Jaunuzceltās CESVAINES vidusskolas direktors Didzis Baunis ar gandarījumu var teikt – ar skolotāju kadriem viss kārtībā, kaut arī klāt nav nācis neviens skolotājs no jauna. Darbā pieņemts arī nepieciešamais skaits tehnisko darbinieku, jo , piemēram, jaunajās telpās krietni palielinājusies apkopjamā platība. Kurinātājus gan darbā pieņemšot uz apkures sezonas sākumu.
Skolā patlaban tiek iekārtoti kabineti – jaunas mēbeles, tehniskie palīglīdzekļi, datori – viss, kas jau paredzēts jaunceļamās skolas projektā. Datorus iepirkusi attiecīgā būvfirma.
– Necerēti labi nokomplektētas divas 10. klases, vairāk nav pat brīvu vietu, jo mācību kabineti nav nemaz tik lieli. Divas ir arī 1. klasītes, kas gan nemācīsies jaunajās skolas telpās, te būs skolēni, tikai sākot no 5. klasītes, – skaidro Didzis Baunis, atzīstot, ka līdz 1. septembrim darba vēl daudz.
Autore: ASTRA ZAGORSKA