Pagājušajā nedēļā notikušajā Madonas novada pašvaldības domes sēdē Madonas pilsētas pārvaldes vadītājs Guntis Ķeveris deputātus iepazīstināja ar domes ēkas kabinetu plānojumu.
Līdz ar rajona padomes likvidāciju un Madonas novada izveidi ir nepieciešams pielāgot kabinetus tā, lai ērtāk būtu gan domes speciālistiem, gan apmeklētājiem.
– Esam izstrādājuši plānojumu, kas gan vēl nav līdz galam akmenī iecirsts. Saskaņā ar to pirmajā stāvā atradīsies to nodaļu un speciālistu kabineti, kurus iedzīvotāji ikdienā apmeklē visbiežāk – tā būs būvvalde, Lauku atbalsta dienesta speciālists, kase, arī dzimtsarakstu nodaļa, kas domes ēkā atradīsies līdz kultūras nama piebūves nodošanai ekspluatācijā, savukārt augšējos stāvos būs tie speciālisti, kuriem ikdienā ar iedzīvotājiem jāstrādā mazāk, – norādīja Guntis Ķeveris.
Pārvākšanās uz jaunajiem kabinetiem jāpabeidz līdz 19. martam. Dažos kabinetos tiks veikts arī neliels kosmētiskais remonts. Otrajā stāvā ir arī plānots kabinets, kurā deputāti varēs pieņemt iedzīvotājus.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS