27. un 28. februārī Madonā, sporta bāzē "Smeceres sils", norisināsies Latvijas čempionāta biatlonā jauniešiem un junioriem 1. kārta.
Sacensības organizē Latvijas Biatlona federācija sadarbībā ar Madonas BJSS. Piedalīsies dalībnieki no Madonas, Alūksnes, Cēsīm, Daugavpils, Talsiem.
27. februārī jaunie biatlonisti mērosies spēkiem sprinta distancē, bet 28. februārī – iedzīšanas distancē.
Autore: IVETA ŠMUGĀ