Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Hokeja turnīrā “Madona 2010”

Redakcija

Autors • 23.02.2010.

Burtu lielums

13. februārī Madonas pilsētas hokeja laukumā notika šā gada pirmais hokeja turnīrs "Madona 2010".

Turnīrā piedalījās komandas no Madonas, Mētrienas un Gulbenes. Komandas sacentās katra ar katru, izspēlējot vienu apli, bet pirmās divas vietas vēl izspēlēja finālspēli. Pamatturnīrā 1. vietu izcīnīja Madonas komanda, bet finālspēlē pārāki bija Gulbenes komandas spēlētāji, kas kopvērtējumā ieņēma 1. vietu.

Turnīrā soda metienu konkursā tika noskaidroti arī labākie vārtsargi. Par labākajiem tika atzīti Vladimirs Kišņakovs un Aleksejs Žuks. Par labāko soda metienu izpildītāju nominēja Elviju Ošu, kas vienlaicīgi bija arī jaunākais turnīra spēlētājs. Par atraktīvāko soda metienu izpildītāju tika atzīts Gulbenes komandas spēlētājs Toms Mezītis.
Uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji saņēma organizatoru sarūpētās balvas – kausus, diplomus un piemiņas ripas ar turnīra simboliku.

Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada
sporta darba organizators

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px