Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāta "D" grupas spēles notika Gulbenē.
"Varakļānu/Madonas BJSS" komanda pirmajā spēlē ar rezultātu 5 : 0 sagrāva Alūksnes BJSS, bet otrajā ar 0 : 1 piekāpās FB "Gulbene 2005". Pusfinālā spēlē ar FK "Balvu Vilki" rezultāts bija neizšķirts – 1 : 1, bet piekāpties nācās pēcspēles soda sitienos ar 8 : 9. Spēlē par trešo vietu atkal tikšanās ar FB "Gulbene 2005" komandu, un atkal bija jāpiedzīvo zaudējums, šoreiz ar rezultātu 0 : 2. Kopumā komanda "Varakļāni/Madonas BJSS" ierindojās 4. vietā, bet labākā spēlētāja balvu saņēma Armīns Broks. Uzvarēja Maltas FK "Saules Puikas", otrie veiksmīgākie – balvenieši.
Nākamās ZA reģiona sacensības "E" grupā notiks Madonas sporta centrā 26. februārī.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS