4. augustā Madonas Priežukalna basketbola laukumos notika ielu basketbola turnīra „Top bumba – 2007" 3. posma sacensības.
Šajā posmā 6. vecumu grupās startēja 35 komandas. Savās vecuma grupās 3. posmā stiprākās bija: D2 grupā (1996. g. dzimuši un jaunāki zēni) komanda „Crosovers" (K. Bitelis, N. Bajārs, Z. Raimo, K. Lancmanis); D1 grupā (1994. – 1995. g. dz.) komanda no Ogres „Piena puikas" (Gunārs, Nils, Dāvis, Elvis); C grupā (1992. – 1993. g. dz.) komanda „RNK" ( N. Lišiks, R. Ginevičs, K. Kalniņš, J. Kliests); B grupā (1990. -1991. g. dz.) komanda „Kabelis" (R. Driķis, A. Broničs, R. Palmakovskis); A grupā (1988. – 1989. g. dz.) komanda „Edgars" (E. Lukša, A. Strekālovs, E. Točs); V grupā (1987. g. dz. un vecāki vīri) komanda „Ozoli" (N. Krugaļaužs, J. Putniņš, K. Stepiņš, J. Stepiņš). Soda metienu konkursā uzvarēja Alvis Lazdups, bet trīspunktu metienos visprecīzāk izpildīja Mareks Rudovičs. Ļoti priecē fakts, ka šajā posmā startēja komandas no Gulbenes, Ogres un Rīgas. – 4. posms (vakara posms) 2. septembrī plkst. 14.30.
Autors: AGNIS BEĶERIS
basketbola treneris
AUTORA foto