VARAKĻĀNU novada domē vakar Ēnu dienā skolēni bija izvēlējušies sekot triju darbinieku ikdienai.
– Man pašai ir divas ēnas – Murmastienes pamatskolas 8. klases audzēknes Endija Pelša un Velta Sandra Slūka, – pastāstīja Varakļānu novada domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša. – Man tas liekas ļoti apsveicami, ka jaunieši interesējas par pašvaldības darbu, un domāju, ka pēc šīs dienas viņām ir skaidrāks, ar ko īsti pašvaldība nodarbojas, kādus jautājumus risina. Es viņas iepazīstināju ar savu darba kārtību šai nedēļai un arī visam turpmākajam mēnesim. Meitenes iepazinās arī ar pārējiem pašvaldības darbiniekiem, jo kad vēl viņām tāda izdevība būs. Bija ļoti daudz jautājumu, un meitenes atzina, ka viņas pat neesot iedomājušās, cik atbildīgs un sarežģīts darbs ir pašvaldībā. Interesanti ir tas, ka pašvaldība atrodas bijušās slimnīcas telpās, un es meitenēm parādīju, kur kādreiz dzimuši viņu vecāki. Savukārt mūsu dzimtsarakstu nodaļas vadītājai Ritai Upeniecei ēna bija Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkne Madara Madžule, bet domes administratoram Guntim Mālniekam – Varakļānu vidusskolas 8. klases audzēkne Ieva Dzērvīte.
Autore: BAIBA MIGLONE