Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Kāpēc veikals never durvis pulksten 8 rītā?

Redakcija

Autors • 15.02.2010.

Burtu lielums

Kāpēc veikala "Maxima X" Madonā, Poruka ielā, darbs sākas nevis pulksten 8, bet 9 rītā? Ļaudīm, kas netiek veikalā, jo jāgaida līdz deviņiem, ir pretenzijas. Pavasarī arī tirdziņš pie "Maximas" veikala sāks darboties agrāk. Varbūt ir vērts padomāt par tiem, kas jau agrāk rausta veikala durvis un skatās pulkstenī, skaitot minūtes, cik ilgi vēl jāgaida? Kāpēc nevarētu darba laiku pārcelt uz 8 rītā? Varbūt var noņemt nost no darba laika kādu vakara stundu?

Nesen šādu ierosinājumu saņēma mūsu avīzes redakcija.

Ar pircēju ierosinājumu "Maxima X" veikalam Madonā, Poruka ielā, mainīt darba laiku – sākt no pulksten 8, nevis 9 – griezos pie uzņēmuma "Maxima Latvija" sabiedrisko attiecību speciālista Ivara Andiņa.

To, ka ir iespējams pārskatīt un mainīt veikala "Maxima X" darba laiku, nesen telefonsarunā apstiprināja Ivars Andiņš. Uzņēmuma vadība ir ņēmusi vērā laikraksta "Stars" vēstuli, un jau šonedēļ veikals darbdienās ir atvērts no pulksten 8.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px