Februāris ir sveču mēnesis, kad katrā mājā prieku, gaišumu un mieru ienes sveces liesmiņa.
Vēlot gaišas domas, gaišas nākamās dienas mūsu biedrības trijām jubilārēm, 18. februārī pulksten 13 klubiņā "Pīlādzītis" arī mēs iedegsim sveces, ziedus un muzikālu sveicienu dāvinot viņām jubilejā.
Satiksimies atkal!
Saistošu stāstījumu par Amerikā aizvadīto laiku mums ir apsolījusi Erita Padoma.
Madonas pensionāru biedrība un MARIJA LAPSIŅA