Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgā Madonas BJSS basketbolisti turpina cīņas 2. divīzijā Austrumos.
Spraigas spēles aizvadījām 23. janvārī Krāslavā, kur divās spēlēs pieveicām vietējās sporta skolas komandas. C2 (1996. g. dz.) vecuma grupā mača sākumā mūsējie demonstrēja gandrīz 100% precizitāti metienos un iegūto pārsvaru noturēja līdz spēles beigām, rezultāts 63 : 40 (J. Burkevičs – 22 p.). Spraigāka bija A grupas (1991./1992. g. dz.) spēle, kur pārsvaru izdevās izcīnīt tikai mača pašā galotnē (70 : 62, I. Pētersons – 35 p.). Tālāk devāmies uz Gulbeni, kur B1 (1993. g. dz.) komanda pieveica komandu "Gulbene 2" (80 : 36, R. Zemītis – 18 p.).
30. janvārī viesojāmies Rūjienā. C1 (1995. g. dz.) komanda viegli pieveica rūjieniešus (80 : 57, R. Iļčukovs – 25 p.), tāpat uzvarēja arī B2 (1994. g. dz.) komanda
(77 : 52, S. Beķeris – 20 p.). Īsts "trilleris" atkal bija A grupas spēle, kur vietējie vienkārši nemeta garām grozam, un, lai kā mūsējie dzītos pakaļ, tomēr – zaudējums (66 : 75, I. Pētersons – 30 p.).
31. janvārī Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta zālē viegli tikām galā ar Rēzeknes rajona BJSS komandu. B2 grupai – uzvara ar rezultātu 148 : 39 (K. Liberts – 36 p.), A grupas komandai – tikpat ievērojams pārsvars – 154 : 42 (I. Pētersons – 28 p.).
7. februārī viesojāmies Rēzeknē, kur ar 5 komandām mērojāmies spēkiem ar "Ezerzemes" komandām. C2 komandā atkal ar labu spēli aizsardzībā un augstu precizitāti izcēlās J. Burkevičs (20 p.), un sekoja uzvara ar rezultātu 62 : 50. Arī C1 grupas komanda viegli apspēlēja pretiniekus (77 : 49, M. Gailums – 19 p.), tāpat arī B2 grupas puiši viegli uzvarēja pretiniekus (59 : 26, M. Bebrišs – 20 p.). B1 komandas jauniešiem nācās kārtīgi pasvīst līdz pat spēles beigām, lai izcīnītu uzvaru (53 : 41, M. Cīrulis – 16 p.). Vecākās (A) grupas spēlē pretinieki pierādīja, ka savās mājās grozā bumba krīt, veicās arī ar tiesneša piepalīdzēšanu, vēl dažādi neticami metieni (kopā spēlē 9 tālmetieni), un rezultātā – uzvara pār mūsu komandu (95 : 88, Mikus Utināns – 26 p.).
16. februārī pulksten 16 Madonas sporta centrā spēlēsim ar Smiltenes BJSS komandu, bet 21. februārī pulksten 11 tiksimies basketbola laukumā ar Balvu komandām.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto