Valentīndienā Rīgā notika atklātais čempionāts 64 lauciņu dambretē invalīdiem.
Arī šogad uzvarēja Madonas invalīdu biedrības pārstāvis Valdis Mass, pie tam ar simtprocentīgu rezultātu – 7 punkti no 7, saņemot medaļu, diplomu un balvu.
Otrajā vietā palika rīdzinieks Guntis Brigulis – 6 punkti, bet trešajā vietā (5 punkti) – Daugavpils invalīdu biedrības vadītājs Vladimirs Ševčenko.
Sieviešu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Sofija Kovaļova (Daugavpils).
21. februārī notiks atklātais čempionāts šahā.
Autors: V. SAMS
V. BIGAČA foto