ĒRGĻU novada sociālās aprūpes centra „Kastaņas" iemītniekiem savā laikā izaudzināts ne mazums bērnu, tādēļ vecumdienās saskare ar jauno paaudzi viņiem vienmēr ir saistoša un interesanta.
Lai iepriecinātu vecos cilvēkus, centrā bieži vien viesojas Ērgļu novada skolēni, sniegdami jaukus koncertus. Janvāra vidū ar koncertu uzstājās Sausnējas pamatskolas audzēkņi, bet nesen – 6. februārī – te viesojās Sandras Avotiņas vadītie mazie sporta deju dejotāji no Ērgļiem. Bija jauki vērot viņu iznesību un raito dejas soli. Mazo dejotāju sniegumu papildināja jauniešu pāris no Ērgļiem un Sausnējas Dita un Juris.
Autors: ĀDOLFS BORBALS