Kopš vakardienas Madonas sporta centrā atkal var atsākties treniņi, kas bija pārtraukti uz nenoteiktu laiku sala radīto ūdensapgādes problēmu dēļ.
"Stars" jau rakstīja, ka ūdensapgādes problēmas skārušas privātmājas Madonā, Kalna ielā. Līdzīga kataklizma piemeklēja arī Madonas sporta centru, kur arī ūdensapgādes trūkuma dēļ uz laiku bija jāpārtrauc gan treniņi, gan nodarbības, gan sacensības. Tagad, novēršot kļūmi un parādoties ūdenim, sporta centra durvis atkal visiem apmeklētājiem ir atvērtas.
Kā informēja SIA "Madonas namsaimnieka" valdes loceklis Guntars Dzenis, zemās temperatūras dēļ bija aizsalis ūdensvads visā garumā no akas līdz hallei apmēram 40 m. Tā atkausēšanā piedalījās gan "Madonas namsaimnieka", gan a/s "Madonas ūdens" brigādes.
Autore: I. SMILGA