Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“Medus vienmēr bija uz galda”

Redakcija

Autors • 02.02.2010.

“Medus vienmēr bija uz galda”
Burtu lielums

12. janvārī notika tradicionālā laikraksta „Stars" loterija, bet divas dienas vēlāk tika publicēts laimētāju saraksts. Lielākā daļa laimestus ir jau saņēmuši, tomēr dažas balvas vēl atrodas redakcijā.

Atgādinām, ka tās var saņemt redakcijā Madonā, Blaumaņa ielā 17 (2. stāvā), pie galvenās grāmatvedes Baibas Bardovskas vai reklāmas nodaļas vadītājas Aijas Adamovičas darbdienās no pulksten 9 līdz 16. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un atbilstoši loterijas noteikumiem – arī „Stara" abonēšanas kvīts 2010. gada 3 mēnešiem.

Aicinām saņemt savus laimestus, it īpaši nekavēties tos, kas laimējuši dāvanu kartes, jo tām, kā zināms, ir derīguma termiņš. Bet arī saldās veltes īpaši noderīgas ir tieši šajā aukstajā, īsti ziemīgajā laikā.

Pavisam loterijā tika izlozētas divas naudas balvas, 10 dāvanu kartes un 10 medus balvas, bet bitenieks Jānis Puriņš bija parūpējies arī par speciālu balvu (attēlā) dzimtā novada – Cesvaines – ļaudīm, ko laimēja Ausma Kandere no „Vecdoktorāta" Kraukļos.
– Esmu ļoti iepriecināta, ka esmu laimētāju vidū. Liels paldies Jānim Puriņam par sagādāto pārsteigumu. Medus ir ļoti iecienīts un man labi zināms produkts, jo arī mans vīrs bija biškopis. Savulaik mums bija 12 bišu stropu. Atceros, vienā vasarā medus ievākums bija sevišķi liels. Un tā bija ne vienu gadu vien. Pateicoties līdzekļiem, ko guvām, realizējot medu, varējām nopirkt pat mašīnu. Medus mums vienmēr stāvēja uz galda. Tagad gan saldumus lietot vairs nedrīkstētu, bet ar kādu medus karotīti jau varēšu pamieloties. Aizbraukt pēc balvas uz redakciju diemžēl pati nevarēšu, manos astoņdesmit gados tik tāls ceļš, un vēl tik aukstā laikā, vairs nav pa spēkam, bet es pilnvarošu savu kaimiņieni, – „Staram" atzina Ausma Kandere.

Viņa pastāstīja, ka joprojām „Staru" abonē un izlasa.

– Laikrakstā vispirms izlasu svarīgāko. Gadi dara savu, ilgstoši vairs nevaru lasīt – kad acis pagurst, pēc laiciņa avīzē ielūkojos vēlreiz. Uzreiz pat nepamanīju, ka arī es esmu laimējusi balvu. Bet, kamēr vien spēšu lasīt, tikmēr „Staru" noteikti abonēšu, – piebilda Ausma Kandere.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px