17. janvārī Madonas sporta centrā norisinājās vērienīgas sacensības – "Samuraju kauss 2010", kas pulcēja vairāk nekā 150 sportistu.
– Tās bija lielākās karatē sacensības, kādas līdz šim notikušas Madonā, jo bija pārstāvētas trīs valstis: Latvija, Lietuva, Igaunija, līdz ar to tās var nosaukt par Baltijas valstu līmeņa sacensībām. Spēkiem mērojās 15 karatē organizācijas, –
pastāstīja viens no sacensību organizatoriem Rolands Družoks, kas cita starpā gādāja, lai sacensības noritētu augstā līmenī.
Pēc karatē sacensību atklāšanas sākās sportistu cīņa "Kata" disciplīnā, bet vēlāk – "Kumite". Daudzi sporta centra tribīnēs sēdošie madonieši šāda mēroga sacensības vēroja pirmoreiz.
Rādot savu meistarību, kārtējo reizi pie uzvarām tika arī kluba "Samuraji" sportisti: Sanita Mūrmane, Jānis Mūrmanis, Emīls Īvāns u. c.
Ar sacensību rezultātiem var iepazīties interneta mājas lapā www.karate.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
MĀRA GAILUMA foto