Dzelzavas pagastā abas katlumājas – Dzelzavā un Aizpurvē – jau pilnīgā kārtībā, patlaban intensīvi rit kurināmā sagāde.
Aizpurves katlumāja ar malku jau nodrošināta, bet Dzelzavā pagaidām – tikai puse no nepieciešamā.
Mēs cenšamies laikus sagādāt malku, ņemot vērā, ka tā kļūst arvien dārgāka, – vakar pastāstīja SIA „Dzelzava" valdes loceklis Ilgvars Kerevics.
Protams, uzņēmumam problēmas rada tas, ka daudzi dzelzavieši nav samaksājuši parādus par iepriekš saņemtajiem pakalpojumiem.
– Tomēr parādnieku skaits patlaban ir mazāks nekā iepriekšējos gados, – piebilst Ilgvars Kerevics.
Dzelzavā nākamajā ziemā arī siltums kļūs dārgāks.
Patlaban Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulators izskata SIA „Dzelzava" jaunos siltuma tarifa projektus. Paredzams, ka nākamajā apkures sezonā dzelzaviešiem par megavatstundu būs jāmaksā Ls 23.01, bet Aizpurves iedzīvotājiem – Ls 18.06.
Nosauktajām summām nāks klāt vēl 5 procentu liels pievienotās vērtības nodoklis.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS