Izlasot 23. janvāra „Starā" publicēto rakstiņu „Margas drīzumā tiks uzstādītas", radās vēlēšanās izteikt savas domas, jo dzīvoju tai pašā mājā un arī esmu pensijas vecuma.
Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka vecam cilvēkam ir vairāk laika piedomāt pie rūpīgas pārvietošanās un līdzsvara trenēšanas, turklāt izkustēšanās mūsu vecumā tikai palīdz. Man pretenzijas būtu tikai pret sētniekiem, jo kāpnes un celiņi parasti ir apledojuši un slideni. Lielo puteņu laikā tie vispār netika tīrīti.
Rūpniecības ielas namu kvartālā ir izveidojusies pusaudžu grupa, kas iecienījusi huligāniskas izdarības. Viņi bija izvēlējušies mūsu mājas caurstaigājamās trepju telpas par cauri skrienamiem „tuneļiem", un durvis tika nevis aizvērtas, bet aizcirstas ar tādu blīkšķi, ka dreb visa māja, vai atstātas pusvirus. Arī daži pieaugušie ir tik bezatbildīgi, ka neprot normāli lietot kopīpašuma durvis.
Pusaudži arī ratiņu telpā, kamēr tā nebija noslēgta, pāris reižu bija pat sakūruši ugunskurus, tā apdraudot mājas drošību. Tāpēc ir saprotams, kādēļ durvis tika noslēgtas un kāpņu telpas padarītas pieejamas tikai mājas iedzīvotājiem. Pusaudžu parastie vaļasprieki ir arī mētāšanās ar akmeņiem, stiklu dauzīšana, sienu aprakstīšana un bojāšana. Reizēm nesmādē pat vecu cilvēku apmētāšanu un apsaukāšanu. Vecāki, padomājiet, kādas vecumdienas jums sagādās šādi lolojumi, ja netiks ieaudzināta kārtība un cieņa!
Rūpniecības ielas 18 iedzīvotāja