30. janvārī pulksten 15 Madonas pilsētas kultūras namā pulcēsies dziedoši, atraktīvi bērni no plašāka reģiona, lai piedalītos trešajā popgrupu festivālā „Smaidiņš".
Dalību šajā aktivitātē ir pieteikušas grupas: „Bukurags" no Druvienas, „Pasaciņa" no Lejasciema, „Fonika" no Gulbenes, „Hey", „Vizbulēni" un „Schine" no Cēsīm, „Žagariņi" no Jaunpiebalgas, „Lietus lāses" no Priekuļiem. Madonas novadu pārstāvēs vokālā grupa no Praulienas un mājinieki – Solveigas Stafeckas vadītā popgrupa „Smaidiņš" no Madonas kultūras nama. Par festivāla gaisotni pasākuma laikā rūpēsies arī Madonas kultūras nama jauniešu dramatiskais kolektīvs. Ieeja uz pasākumu ir bez maksas.
Autore: INESE ELSIŅA