Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes telpu futbola čempionātā Varakļānos notika "A" grupas spēles.
Uzvaru izcīnīja Madonas BJSS komanda (treneris Jānis Irbe), bet otrajā vietā – Varakļānu futbolisti (treneris Juris Daleckis).
Madonieši ar rezultātu 2 : 1 uzvarēja FB "Gulbene 2005", ar rezultātu 3 : 2 "Varakļānus" un ar 2 : 0 Alūksnes BJSS. Vienīgais zaudējums – spēlē ar FK "Balvu Vilki" (rezultāts 0 : ). Uzvarētāju komandai vārtus guva Jevgēnijs Finčuks (3), Mārtiņš Kaulačs (2), Ritvars Kalniņš (2). Vēl komandā spēlēja Jānis Krūze, Augusts Blekte, Tonijs Bokmelders un Uldis Garančs.
Varakļānieši ar rezultātu 4 : 1 uzvarēja FB "Gulbene 2005", ar 3 : 2 FK "Balvu Vilki" un ar 3 : 0 Alūksnes BJSS. Komandas labā vārtus guva Daniels Zeps (3), Rolands Pastars (3), Edgars Locāns (2), Jānis Pastars (2), Valters Svilāns (2). Vēl komandā spēlēja Vadims Paplavskis, Dāvis Mesters un Daniels Garančs.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS