Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Laimests “Stara” loterijā man ir pirmais”

Redakcija

Autors • 21.01.2010.

“Laimests “Stara” loterijā man ir pirmais”
Burtu lielums

12. janvārī rīkotajā „Stara" abonentu loterijā tika noskaidroti tie laimīgie, kas savā īpašumā ieguva vai nu naudas, vai medus balvas, vai kādu no 10 dāvanu kartēm.

Naudas laimesta ieguvēja Skaidrīte Trokša no Ošupes dalījās izjūtās par savu veiksmi: – Laimests, protams, noderēs. Savu loterijas kartīti iesūtīju burtiski pēdējā minūtē un jau domāju, ka nekā nebūs, varbūt nebūšu pat paspējusi laikā iesūtīt. Acīmredzot, biteniecei Sigitai Stafeckai bijusi laimīga roka. Pirmā to, ka esmu laimējusi 30 latu, pamanīja un man paziņoja Lubāna mitrāja informācijas centra vadītāja Ina Gutāne kopīga brauciena laikā autobusā uz Lubānu. Uzreiz pārlasīju „Stariņu" un uzzināju, ka ne tikai man, bet arī vēl vienam zināmam cilvēkam loterijā izvilkta laimīgā loze. Esmu mēģinājusi veiksmi arī citās loterijās, bet laimests „Stara" abonentu loterijā bija mans pirmais. Tas bija liels pārsteigums. Šajā loterijā esmu piedalījusies arī citus gadus, jo „Staru" abonēju, taču veicies vēl nebija. Mājinieki nemaz nezināja, ka piedalījos, bet, kad uzzināja par manu veiksmi, gan bija priecīgi. Laikam jau taisnība ir tiem, kas saka: „Pārsteigums atnāk tad, kad to vismazāk gaida."

Skaidrīte strādā par pavāri Degumnieku pamatskolā, kur arī gads iesācies ar pozitīvu jauninājumu – atklāto atpūtas centru. Loterijas laimētāja vēl neesot tikusi izmēģināt peldbaseina un trenažieru labumus, jo citu apmeklētāju netrūkst.

– Brīvajā laikā man patīk sekot aktualitātēm reģionā ar „Stara" palīdzību, bieži apmeklēju koncertus, teātra izrādes. Esmu bijusi baudīt kultūru Madonā, Valmierā, Daugavpilī, drīzumā braukšu uz Rēzeknē paredzēto Marijas Naumovas koncertu. Savā kolektīvā esmu kultorgs, kas organizē braucienus uz koncertiem un teātra izrādēm. Tas īstenībā ir grūts darbs, jo nevar nemaz tik vienkārši nokomplektēt braucēju skaitu. Mums ļoti patīk Valmieras teātris, tas ir pat labāks nekā Rīgā. Pēdējais pasākums, ko apmeklējām, bija Madonas Zaļā kora koncerts Madonā, bet tas īsti līdz sirdij neaizgāja. Varbūt tāpēc, ka vēl joprojām mani favorīti ir Daugavpils Oranžais koris. Klausījāmies arī Dzintara Čīčas kori Varakļānos – tas patika, – viņa atklāja savas brīvā brīža intereses.

Autore: LAURA VOITIŅA

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px