13. janvāris Praulienā daudzās mājās bija satraukuma pilns, jo pagasta cienījamākā vecuma iedzīvotāji posās uz pensionāru pēcpusdienu.
Kā katru gadu šis pasākums notika Antras Gotlaufas viesu mājā „Apiņu kalte". Tur pie eglītes namamāte visus ļoti mīļi sagaidīja ar karstu tēju un pīrāgiem.
Pasākuma ieskaņā Jaunā gada vēlējumus teica pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Gotlaufs.
Pēcpusdienas dalībniekus ar ļoti sirsnīgu, mīļu muzikālo sveicienu iepriecināja Madonas mūzikas skolas bērnu vokālā grupa un Praulienas sieviešu vokālais ansamblis (vadītāja Inga Avišāne).
Savu vēlējumu visiem veltīja arī pagasta sociālā darbiniece Ināra Miška.
Par tālāko muzikālo noformējumu gādāja Artūrs Grandāns, kas visus iesaistīja ne tikai jautrā dejā, bet arī aizrautīgās un interesantās atrakcijās. Pasākums izvērtās ļoti mīļš un atraktīvs. Nemaz neizskatījās, ka daudziem bija jau pāri 80 gadu. Noslēgumā katrs saņēma mazu eņģelīti, lai tas viņu sargā visu šo gadu.
Liels paldies pasākuma atbalstītājiem: SIA „Saules lāse" vadītājai Valentīnai Dāboliņai, kas jau daudzus gadus atbalsta dažādus pagasta pasākumus, Antrai Gotlaufai – ne tikai par telpām, bet arī par sirsnīgumu, Līgai Erelei – par mākslinieciski izveidoto kompozīciju. Un, protams, pašiem pasākuma dalībniekiem par viņu atsaucību, par sirds mīļumu.
Autore: SARMĪTE LAZDIŅA,
pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore
AUTORES foto