Ziemeļaustrumu reģiona veterānu telpu futbola čempionāta spēles notika Inčukalnā.
Madonas futbolisti cīnījās neizšķirti (1 : 1) ar Alūksnes komandu (vārtus guva Sergejs Červjakovs), bet zaudēja "Lizumam" ar rezultātu 1 : 4 (Edgars Līcītis) un atzina "Balvu" pārākumu ar rezultātu 0 : 8.
Nākamās spēles notiks 13. februārī Aizkrauklē, kur madonieši sacentīsies ar Priekuļu, Inčukalna un Aizkraukles komandām.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS