10. janvāra diena solījās būt auksta, bet tas neatturēja sporta aktivitāšu cienītājus būt gataviem hokeja turnīram.
Turnīrā uz dīķī izveidotas slidotavas piedalījās 6 komandas. Spēlētāji bija no Rīgas, Madonas, Saikavas un paši praulēnieši.
Tā kā sals nesaudzēja dalībniekus, hokejisti aktīvi uzsāka sacensības.
Pagodinājums bija, ka mūsu sportistus uzslavēja pat ciemiņi no Rīgas, kas apmeklē hokeja treniņus.
Spraigā cīņā uzvaru guva komanda "Oktobrēni" (I. Stoma, G. Gerenbergs, K. Drozdovs, E. Sermonts, M. Cielēns, Dz. Galejs).
Liels prieks, ka sporta spēlēs aktīvi piedalās ne vien pagasta iedzīvotāji, bet arī ciemiņi.
Nākamais turnīrs notiks Saikavā, jo hokejam piekritēju ir daudz.
Autore: SARMĪTE LAZDIŅA,
kultūras darba organizatore
AUTORES foto