Pasākumu cikls „Dzīves un mākslas krāsās" aicina seniorus uz kārtējo tikšanos trešdien, 20. janvārī, pulksten 12.
Pasākumā gaidāma tikšanās ar jauno rakstnieci, liepkalnieti, pašrreiz skolotāju Kokneses novada Bebru pamatskolā – Lindu Šmiti, romāna „Krustceļinieki" (iznācis latviešu oriģinālromānu sērijā) un stāsta „Ogrēns – upes zēns" autori.
„Mēs visi esam ceļinieki… Uz vietas palikt nav mūsu spēkos. Varam krist atpakaļ, bet ne noturēties bez gaitas. Fiziskas un garīgas. … viss šajā pasaulē satiekas, šķērsojas, aiziet, lai atkal atgrieztos. Krustpunkti nebeidz atgādināt – esam viena ceļa gājēji, kaut katrs ejam savu gaitu." Šīs romāna rindas ir aicinājums sarunai ar Lindu Šmiti.
Muzejā vēl apskatāma Tekstilmākslas asociācijas izstāde un izstāde „Katram sava eglīte". Pasākuma apmeklējums ir par brīvu. Laipni gaidīti visi interesenti.
Autore: ZINA APSĪTE,
muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja