Šosvētdien, 17. janvārī, Madonas sporta centrā notiks karatē sacensības "Samuraju kauss 2010", kas pulcēs vairāk nekā 150 sportistu.
– Tās būs sporta karatē sacensības, kurās piedalīsies sportisti gan no Latvijas, gan Igaunijas. Šīs būs lielākās karatē sacensības, kādas notikušas Madonā. Iepriekšējās norisinājās Jēkabpilī. Sākums ir pulksten 10, un sacensības notiks divās disciplīnās – "Kata" un "Kumite" disciplīnā. Sporta centrā uz šīm sacensībām ieeja ir brīva, interesenti var nākt un vērot karatē sportistu cīņu par medaļām, – pastāstīja sacensību organizators Rolands Družoks. Šajās sacensībās klubu "Samuraji" pārstāvēs arī viņa audzēkņi.
Autore: IVETA ŠMUGĀ