6. janvārī atsākās 2. apļa sacensības Amatieru basketbola līgā (ABL), kad BK "Madona/SEB" aizvadīja spēli Gulbenē pret vietējo Gulbenes komandu.
Pēc neveiksmīgās 1. un 2. ceturtdaļas, kad bijām iedzinēju lomā ar 10 punktu starpību, spēles otrajā puslaikā spējām saņemties un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 90 : 80 (16 : 22; 18 : 22; 31 :14; 25 : 22). Rezultatīvākais mūsu komandā bija Alvis Lazdups ar 21 punktu. Kārtējo reizi visvairāk atlēkušo bumbu izcīnīja Artūrs Škute – 12.
9. janvārī notika 5. mini sabraukums jaunākajām – D-2 (1998./1999. g. dz.), D-1(1997. g. dz.) – Madonas BJSS zēnu komandām. Cēsīs D-2 komanda cieta zaudējumu spēlē ar saviem vienaudžiem (34 : 80, D. Sakne 12 p.), bet D-1 komandas puiši cēsniekus uzvarēja (73 : 27, Z. Raimo 15 p.).
Tālāk devāmies uz Valmieru, kur turpinājās šī sabraukuma sacensības. D-2 komanda sīvā spēlē piekāpās Valmieras spēlētājiem (49 : 67, M. Kalniņš 16 p.), bet D-1 puiši atkal revanšējās un pieveica valmieriešus (56 : 35, Z. Raimo 18 p.). Pēdējā spēlē arī D-2 komanda tika pie panākuma, pārspējot Rūjienas komandu (48 : 38, M. Kalniņš 12 p.).
Nākamā ABL spēle notiks Madonas pilsētas sporta centrā 22. janvārī pulksten 18, kad uzņemsim "Cēsis/Dārznieks" komandu, bet 6. minispēļu sabraukums notiks 13. februārī Rīgā, kad D-2 un D-1 grupas komandu zēniem būs jāsacenšas ar BS "Rīga" komandām.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
Foto no personiskā arhīva