Dienā, kad novada medaļu izcīņa notika simtlauciņu dambretē Madonā, grupa rajona vadošo dambretistu, kuri uz medaļām necerēja un kuriem lielā dambrete nav sirdslieta, devās uz Ziemassvētku sacensībām pie kolēģiem Viļānos.
Šoreiz apņēmīgi noskaņots bija meirānietis Valdis Mass, kas pēc ilgāka laika atkal spēja savākt maksimālo punktu skaitu, gūstot uzvaras visās deviņās partijās.
Attiecīgi par 5 un 6 punktiem atpalika viļānieši Ēriks Saprovskis un Aleksejs Gritāns. Tikai punkts mazāk bija saikavietim Mārtiņam Šulmanim un maltietim Vadimam Volkovam, bet vietas pirmajā astotniekā izcīnīja vēl divi Madonas novada pārstāvji – Mārtiņš Grigalka un Rolands Luiks.
Ātrspēles sacensībās no pārējiem aizbēga Vadims Volkovs. Valdis Mass šoreiz samierinājās ar otro vietu. Par pārsteigumu parūpējās Rolands Luiks, izcīnot trešo vietu, bet abi Mārtiņi kopā ar vēl grupu dalībnieku dalīja ceturto vietu.
10. janvārī madonieši Viļānos tiks gaidīti uz kārtējās tirgus dienas sacensībām, bet vēlāk – uz atklāto Viļānu novada čempionātu.
Autors: M. VĪRS