26. decembrī Madonas pilsētas 2. vidusskolā trešo gadu pēc kārtas notika Madonas pilsētas domes un firmas "Unisports" atklātās sacensības basketbolā vīriešiem –
"Ziemassvētku kauss".
Sīvā konkurencē uzvarēja komanda "Madona", kam pasniedza kausu, balvas no firmas "Uni-sports". Komandā "Madona" spēlēja: J. Mednis, A. Pomers, J. Eglītis, S. Mežapuķe, A. Lazdups, M. Sokolovs, J. Vācietis, K. Vācietis, V. Krieviņš.
Šajās sacensībās piedalījās dalībnieku rekordskaits – 12 komandu: "Madona", "Cesvaine", "Ošupe", "Madonas BJSS 94", "Ķekari", "Madonas BJSS 91", "Kusa", "Jaunkalsnava", "Barkava", "Ozoli", "Madonas BJSS 93", "Madonas BJSS 92". Komandas tika sadalītas trijās apakšgrupās pa četrām, un vienā dienā tika aizvadīta 21 spēle.
Interesantās un saspringtās 18 apakšgrupu spēlēs vietu finālā izcīnīja komanda "Madona", "Ozoli", "Madonas BJSS 91".
Tikai pēdējās trijās finālspēlēs noskaidrojās pirmo trīs vietu secība. "Madonas BJSS 91" cieta zaudējumus abās cīņās, tātad ierindojās 3. vietā. Izšķirošajā cīņā laukumā tikās komanda "Ozoli" un "Madona". Ar rezultātu 34 : 23 pārāka bija komanda "Madona", kļūstot par "Ziemassvētku kausa" uzvarētāju.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto