Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Ziemassvētku kauss” izspēlēts

Redakcija

Autors • 04.01.2010.

“Ziemassvētku kauss” izspēlēts
Burtu lielums

26. decembrī Madonas pilsētas 2. vidusskolā trešo gadu pēc kārtas notika Madonas pilsētas domes un firmas "Unisports" atklātās sacensības basketbolā vīriešiem –
"Ziemassvētku kauss".

Sīvā konkurencē uzvarēja komanda "Madona", kam pasniedza kausu, balvas no firmas "Uni-sports". Komandā "Madona" spēlēja: J. Mednis, A. Pomers, J. Eglītis, S. Mežapuķe, A. Lazdups, M. Sokolovs, J. Vācietis, K. Vācietis, V. Krieviņš.

Šajās sacensībās piedalījās dalībnieku rekordskaits – 12 komandu: "Madona", "Cesvaine", "Ošupe", "Madonas BJSS 94", "Ķekari", "Madonas BJSS 91", "Kusa", "Jaunkalsnava", "Barkava", "Ozoli", "Madonas BJSS 93", "Madonas BJSS 92". Komandas tika sadalītas trijās apakšgrupās pa četrām, un vienā dienā tika aizvadīta 21 spēle.
Interesantās un saspringtās 18 apakšgrupu spēlēs vietu finālā izcīnīja komanda "Madona", "Ozoli", "Madonas BJSS 91".

Tikai pēdējās trijās finālspēlēs noskaidrojās pirmo trīs vietu secība. "Madonas BJSS 91" cieta zaudējumus abās cīņās, tātad ierindojās 3. vietā. Izšķirošajā cīņā laukumā tikās komanda "Ozoli" un "Madona". Ar rezultātu 34 : 23 pārāka bija komanda "Madona", kļūstot par "Ziemassvētku kausa" uzvarētāju.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px