Ar ziemas sacensībām Daugavpilī 2. janvārī orientieristi iesāka jauno gadu.
Vislabāk veicās Sigitai Lapsiņai S16 grupā, kas pārspēja konkurentes no Latvijas un arī Lietuvas vienaudzes, jo uz sacensībām bija ieradušies ļoti daudz Lietuvas slēpojošo orientieristu.
2. vietu Madonas BJSS komandai izcīnīja Nils Ikaunieks V12 grupā, 3. vietu – Zane Čamane S18 grupā un Jānis Baunis V16 grupā. Arvis Burķītis savā debijā ziemas sacensībās spēja ierindoties 4. vietā V14 grupā. Andris Jubelis spēcīgajā elites grupā finišā bija 12. vietā.
Lai labāk sagatavotos Eiropas jauniešu čempionātam, arī Nauris Raize cīnījās vīru grupā. Šoreiz vēl nopietni konkurēt neizdevās, bet tika gūta laba pieredze.
16. un 17. janvārī "Smeceres sila" slēpošanas un biatlona bāzē notiks ziemas orientēšanās sacensības "Madonas kauss 2010", kur solījušies piedalīties arī Lietuvas un Igaunijas orientieristi. Vairāk informācijas – interneta mājas lapā www.okarona.lv.
Autors: GUNĀRS IKAUNIEKS,
Madonas BJSS treneris
Foto no personiskā arhīva