28. decembrī
Madonā, Raiņa ielā, pie veikala stāvlaukumā novietotai automašīnai BMW izsists aizmugures stikls. Automašīnā iekļūšana nav konstatēta.
Pasliktinoties ekonomiskajai situācijai, zagļu interese par pagrabiem, kuros tiek glabāti pārtikas krājumi, pieaug. Policija aicina iedzīvotājus šādos gadījumos nekavējoties ziņot policijai.
30. decembrī
Madonas novada Bērzaunes pagastā, Ozolu ielā, 1965. gadā dzimis Madonas iedzīvotājs vadīja automašīnu Audi 100, būdams bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un alkohola reibumā. Viņa vadītā automašīna nobrauca no brauktuves un apgāzās.
31. decembrī
Jaungulbenes pagastā automašīnu Mitsubishi 1,73 promiļu reibumā vadījis 1969. gadā dzimis Liezēres pagasta iedzīvotājs.
Nakts laikā Ērgļos, Cēsu ielā, izsitot loga stiklu, iekļūts veikalā un nozagti dažādi dzērieni. Kopējie zaudējumi – 160 latu. Pārbaudāmās personas – 1977. gadā dzimusi sieviete un 1983. gadā dzimis vīrietis.
Īsi pēc pusnakts Barkavas pagastā, autoceļa Madona-Barkava 27. km, 1963. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Mercedes Benz (ātrās palīdzības automašīna), notrieca 1965. gadā dzimušu sievieti, Umurgas pagasta iedzīvotāju, kas atradās uz ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā notikuma vietā mirusi gājēja. Līķis nogādāts tiesu medicīniskās ekspertīzes veikšanai.
Varakļānu novada Murmastienes pagastā 1982. gadā dzimis vīrietis no neaizslēgtas istabas nozadzis 160 latu un Nokia telefonu.
1. janvārī
Nakts laikā Madonā, Tirgus ielā, kinoteātrim izsists loga stikls. Lietas apstākļi un zaudējumu apmērs tiek noskaidroti.
Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas
vecākā inspektore