Lai katrs jauns rīts atnes ko nezināmu…
Lai katra diena steidz satvert un piepildīt to,
Lai vakars atalgo ar prieku un mieru!
Neesmu gan pastāvīgā lubāniete, bet veikals „Elvi" patīk. Garām nevaru aizbraukt, arvien atrodas vajadzība pēc pārtikas, sirsnīgas, laipnas apkalpošanas, dzidri skanošā vārdiņa „lūdzu" un „paldies". Arī maize garšīgāka un pārtika sātīgāka, to dzirdot.
Cienītās „Elvi" meitenes! Paldies par jūsu sirsnību, latvisku laipnību, nesteidzīgu, izskaidrotu apkalpošanu!
Paturiet savās sirdīs visu to labo, ko vēlējāt, apkalpojot garāmgājējus!
Novēlējums veikala „Elvi" sirsnīgajam kolektīvam – lai jaunais, 2010., gads nes veselību, veiksmi, panākumus, ticību saviem spēkiem un gandarījumu par paveikto! Labā veselībā un laimē lai ritinās nākamās dienas!
PATEICĪGĀ PIRCĒJA