Sagaidot jauno – 2010. – gadu, aicinu ikvienu saglabāt vai atgūt pozitīvu emocionālo līdzsvaru.
Norobežoties, nelaist savās domās to negatīvo informāciju, kas ar milzīgu sparu ap mums tiek tiražēta. Tversim un attīstīsim pozitīvās emocijas un ziņas. Domāsim pozitīvas domas. Uzsmaidīsim un teiksim labus vārdus, jo jebkurā situācijā, iztirzājot jebkuru, pat vissmagāko, problēmu, mēs varam rast labus vārdus, protams, ja saņemamies un gribam savus līdzcilvēkus emocionāli atbalstīt.
Novēlu 2010. gadā katram sevī un ap sevi veidot pozitīvās emocijas, pozitīvo domu. Rast īstos vārdus, lai stiprinātu un iedrošinātu tos, kuri nejūtas ne droši, ne stipri. Lai gandarījums par labi paveikto ir mūsu ikdienas pavadonis.
Veselīgu un pozitīvām
emocijām bagātu 2010. gadu!
Autors: ANDREJS CEĻAPĪTERS,
Madonas novada domes priekšsēdētājs