Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Stara” kausu izcīņa slēpošanā – 3. janvārī

Redakcija

Autors • 28.12.2009.

Burtu lielums

Sniegs ir sasnidzis, "Smeceres sila" trasēs aktīvākie slēpotāji ir iemēģinājuši, kā slīd slēpes. Nākamgad – jau 2010. gada pirmajā svētdienā, 3. janvārī – atkal tiksimies tradicionālajās sacensībās – laikraksta "Stars" kausu izcīņā stafešu slēpojumā.

Kā atgādina sacensību galvenais tiesnesis Dainis Vuškāns, sacensības notiek sporta bāzē "Smeceres sils". Tas ir stafešu slēpojums brīvajā stilā. Lai piedalītos sacensībās, jāizveido komanda, kurā ir trīs dalībnieki. Jaunākajā grupā piedalās 1994. gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes, bet vecākajā – 1993. gadā dzimušie jaunieši, jaunietes, vīrieši un sievietes. Jaunākajā grupā meitenes veic distanci 3 x 2 km, jaunākās grupas zēni un vecākās grupas jaunietes – 3 x 3 km. Vecākajā vīru grupā jāveic 3 x 5 km.

Sacensību 1.-3. vietas ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem, balvā saņemot laikraksta "Stars" abonementu 9 mēnešiem (sākot ar 2010. gada aprīli). Pavisam tiks izcīnīti 36 laikraksta abonementi.

Komandas aicinātas pieteikties iepriekš pa tālruni 64821192, pa
e-pastu [email protected] vai sacensību dienā – 3. janvārī – līdz pulksten 11 starta vietā. Piesakoties iepriekš, dalības maksa ir Ls 4,50 no komandas, bet sacensību dienā – Ls 6. Pulksten 11.30 notiks komandu pārstāvju, tiesnešu sanāksme un izloze. Starts pulksten 12. Ar sacensību nolikumu var iepazīties arī interneta mājas lapā www.madonassports.lv sadaļā "Nolikumi".

Pavisam nesen – šā gada 4. janvārī – "Stara" kausu izcīņas sacensībās piedalījās arī spēcīgākie Latvijas slēpotāji un biatlonisti, pavisam 35 komandas. Kausus izcīnīja Pļaviņu jaunietes (Vineta Vītola, Sanita Vītola un Ineta Kravale) un Madonas 2. komanda (Nauris Biķernieks, Rinalds Kostjukovs un Arvis Liepiņš).

Rēķinām, ka nākamā gada 3. janvāra "Stara" kausu un abonementu izcīņas sacensības notiks jau 14. reizi. Tradīcijai būtu 15 gadu jubileja, bet 2007. gadā mači nenotika sniega trūkuma dēļ.

Tiksimies baltajās "Smeceres sila" trasēs!

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px