Vēl tikai šodien un rīt četrās pasta nodaļās, kurās ir tiešsaistes kases sistēma, – Cesvainē, Ērgļos, Madonā un Jaunkalsnavā – var abonēt preses izdevumus, tajā skaitā arī „Staru", 2010. gadam.
Savukārt „Latvijas Pasta" mājas lapā www.pasts.lv sadaļā E-abonēšana to var izdarīt līdz 25. decembrim.
Taču lielākajā daļā pasta nodaļu abonēšana nākamā gada janvārim jau ir beigusies, bet, ja kāds to ir nokavējis izdarīt, var vēl pagūt pieminētajās četrās nodaļās. Protams, februārim un visiem nākamajiem mēnešiem to var darīt ierastajā kārtībā, sekojot līdzi „Latvijas Pasta" noteiktajiem abonēšanas termiņiem. Šobrīd grūti prognozēt, cik abonentu preses izdevumiem būs nākamgad. „Latvijas Pasts" pauž, ka šis skaits samazinājies teju par trešdaļu, taču mūsu aptaujātie pasta nodaļu darbinieki apgalvoja, ka reģionālo presi tie iedzīvotāji, kas jau iepriekš ir to abonējuši, pasūta arī nākamajam gadam. Drīzāk atsakās no lielajiem izdevumiem, žurnāliem. Arī mūsu loterijas dalībnieku kartīšu skaits, ko saņemam katru dienu, palielinās (atgādinājumam: redakcijā tās var nogādāt gan pa pastu, gan personīgi, līdz 5. janvārim). Tas liek domāt, ka mūsu lasītāji paliek mums uzticīgi par spīti visām krīzēm. Un tas gan iepriecina, gan uzliek pienākumu būt atbildīgiem arī turpmāk – gan par izteiktu vārdu, gan faktu. Palīdzēt „Stara" lasītājiem atbildēt uz tiem jautājumiem, kuri viņus nodarbina, un reizē būt arī interesantai lasāmvielai.
Šogad mēs vēl tiekamies trīs reizes: 22., 23. un 29. decembrī, bet jaunajā gadā laikraksts iznāks 2. janvārī. Tad, kā ierasts, pie abonentiem ceļos arī „Stara" 2010. gada kalendārs.
Autore: BAIBA MIGLONE