11. decembrī Madonas sporta centrā notika pirmās oficiālās sacensības – Madonas BJSS reģionālais ziemas čempionāts vieglatlētikā "D" grupai, pašiem jaunākajiem – 1999. un 2000. gadā dzimušajiem – vieglatlētiem. Jaunie sportisti spēkiem mērojās divās četrcīņās.
Četrcīņā (60 m skrējiens, tāllēkšana, 1 kg pildbumbas grūšana un 600 m skrējiens) zēniem par uzvarētāju kļuva ļaudonietis Salvis Krusietis, tālākajās vietās atstājot madoniešus Kristu Janiseli un Raimo Vīgantu. Meitenēm šai pašā četrcīņā 1. vietā – praulēniete Evita Anspoka, 2. un 3. vietā – madonietes Linda Vēze un Aurēlija Kaščjuka.
Četrcīņā (60 m skrējiens, 60 m barjerskrējiens, 1 kg pildbumbas grūšana un augstlēkšana) zēniem čempiona godā – praulēnietis Linards Lazdiņš, atvēlot nākamās vietas uz goda pjedestāla madoniešiem Ričardam Gudbergam un Tomasam Dreimanim. Meitenēm uzvarētājas gods tika madonietei Danielai Bumburei, otrajā un trešajā vietā – cesvainiete Krista Siksaliete un madoniete Liāna Santalova.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE