ARONAS pagastā lielā Ziemassvētku egle tika iedegta 16. decembrī Kusas centrā.
Par Ziemassvētku pasākumiem pagastā lūdzu pavēstīt kultūras nama vadītāju Rudīti Prikuli:
– Mums ir tā priekšrocība, ka katru gadu nav mežā jāmeklē lielā egle, ko izrotāt, jo aug pašiem savs Ziemassvētku koks. Bija ieradies arī Ziemassvētku vecītis, kas uzdeva līdz nākamā gada decembrim noskaidrot, kurš egli ir iestādījis, lai varētu pateikt paldies šim labajam cilvēkam. Sestdien jaunieši ballēsies kopā ar grupu "Tranzīts". Savukārt svētdien pulksten 17 Lauteres kultūras namā notiks jauktā kora "Madona" Ziemassvētku ieskaņu koncerts. Kursēs transports, un jācer, ka aukstais laiks neatturēs no došanās uz kultūras pasākumu. 22. decembrī pulksten 12 PII "Sprīdītis" zālē notiks eglītes sarīkojums mazajiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ