Piektdien, 18. decembrī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centra kamīnzālē notiks kluba „Pie kamīna" dalībnieku Ziemassvētku eglīte.
Kā laikrakstu informē pasākuma organizatore Līga Grāvīte, šogad klubā ir apmēram 35 dalībnieki. Svētku eglītē ar Ziemassvētku uzvedumu viņiem uzstāsies Praulienas pamatskolas 1., 2. klases skolēni; ar dziesmām ciemosies cesvainiete Vita Krūmiņa, ar dzeju – Sarmīte Radiņa. Kā svētku pārsteigums tiek gatavotas dāvaniņas, to autori – Madonas bērnu un jauniešu centra skolotāji.
Autore: INESE ELSIŅA