Gaisā jūtama rudens elpa. Jau smaržo āboli, liepziedu medus, izkulti graudi. Tā ir jaunā raža, un tas nozīmē, ka biedrībai "Slow Food" 25. augustā Madonā jārīko kārtējais "Lauku mielasts".
Šogad svētki notiks trešo reizi. Aizpērn bioloģisko zemnieku saimniecības ar pilniem vezumiem savos dārzos un sētās izaudzētās produkcijas brauca uz Preiļiem, pērn – uz Liepāju, bet šogad – uz Vidzemi, pie mums uz Madonu. Pasākumu rīko biedrība "Slow Food" ar valdes priekšsēdētāju Mārtiņu Rītiņu priekšgalā, aicinot bioloģiskās zemnieku saimniecības un visus, kas ekoloģiskā vidē izaudzē pārtikas produktus, kafejnīcas, restorānus, kas prot pagatavot veselīgus ēdienus, piedalīties "Lauku mielastā".
Autore: IVETA ŠMUGĀ