VESTIENAS pagastā notiek konkurss par sakoptāko lauku sētu, zemnieku saimniecību, daudzdzīvokļu namu, ar uzsvaru – skaistums.
Vērtēšanas komisija, kuras priekšsēdētāja ir lauku attīstības speciāliste Vita Eizentāle, darbu sāka tūlīt pēc Jāņiem. Komisijas sastāvā bija pagasta kultūras dzīves vadītāja Gunta Ozoliņa, informatīvā izdevuma "Pie Mums" redaktore Ilga Sabitova, puķu mīļotāji Viktorija Lāce un Jānis Ogorodņikovs. Viņi apbraukāja sētas, vēroja un ievēroja, kas kurā vietā ir skaists un neatkārtojams.
– Galīgo vērtējumu gan neviens tik drīz neuzzinās. Labāko apbalvošana notiks Valsts svētkos 18. novembrī, – nedaudz konkursa gaitu ieskicē Ilga Sabitova.
– Iespaidi gan bija ļoti jauki, jo visās apmeklētajās sētās dārzi bija izravēti, zāle nopļauta. Pie reizes tika aplūkotas māju norādes. Par labāko būs iespēja nobalsot un piešķirt skatītāju balvu. Īpašu uzmanību izpelnījās dižkoki un citi neparastāki koki.
Autore: ASTRA ZAGORSKA