Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Lai svētki atnāk jaukā noskaņā!

Redakcija

Autors • 15.12.2009.

Burtu lielums

Gads nenovēršami tuvojas savai izskaņai, vēl mazliet – un ar jaunām cerībām un vēlmēm iesoļosim drosmīgā Tīģera gadā.

Lai Ziemassvētki un Jaunais gads būtu krāsaināki, labu emociju pilni, arī mēs – Madonas pilsētas kultūras nama darbinieki – esam sarūpējuši dažādas iespējas svētku un pārdomu noskaņas radīšanai.

Madonas pilsētas kultūras nama jauniešu dramatiskais kolektīvs skatītāju vērtējumam nodod pirmajā pusgadā padarīto – 17. decembrī pulksten 17 notiks A. Niedzviedža viencēliena „Klačiņa" pirmizrāde. 

Klačošanās, aprunāšana, pasmiešanās par otru – par to runāts darbā. Problēma, kas aktuāla arī jauniešu vidū, un tieši tāpēc skatītājam būs iespēja ne tikai noskatīties darbu, bet pēc izrādītes kopā ar psihoterapeiti G. Andžāni arī parunāt par to, kā izteikts vārds spēj (vai nespēj) ietekmēt otra cilvēka dzīvi, cik kaitīga ir (vai nav) aprunāšana, kā uz to visu reaģēt.

Uz pasākumu kultūras nama teātra telpā galvenokārt jauniešus aicina E. Tropiņa, S. Trokša, S. Soboļeva, K. Stafecka, A. Lapsa, L. Āboliņa, K. Štāla, J. Berģe un režisore A. Špure. Telpa ir neliela, vietu skaits – ierobežots, bet ļoti ceram, ka mūsu risinātie jautājumi  būs aktuāli arī jums.

19. decembrī pulksten 16 uz Ziemassvētku koncertu aicinām īpaši Madonas pilsētas vecāko paaudzi, gaidīti, protams, būs arī visi pārējie apmeklētāji. Jūs iepriecinās senioru jauktais koris „Mantojums", sieviešu ansamblis „Veldze", kokļu ansamblis „Rasa", deju kolektīvi „Atvasara", TDA „Vidzeme", TDA „Vidzeme" studija, jauniešu dramatiskais kolektīvs, popgrupa „Smaidiņš".

Pirmo reizi šai sezonā uz svētku balli aicināti vecākās paaudzes dejot gribētāji, deju mūziku spēlēs grupa no Gulbenes. Ļoti ceram, ka jums patiks un būsit naski dejotāji!
20. decembrī pulksten 14 esat laipni lūgti uz vēl vienu Ziemassvētku koncertu „Zvaigzne, nakts, brīnums". Koncertu sniegs Alūksnes skolotāju koris „Atzele", Siguldas Valsts ģimnāzijas jauniešu koris „Atvars" un Siguldas jauniešu simfoniskais orķestris (koncerta mākslinieciskais vadītājs, koru diriģents Jānis Baltiņš).

31. decembra vakarā tradicionāli tiksimies Saieta laukumā, lai kopīgi svētku salūta krāšņumā sagaidītu 2010. gadu, bet kultūras namā no pulksten 0.30 Jauno gadu iedejosim kopā ar grupu „Muiža" no Cēsīm.

Kultūras namā notiks vēl daudzi citu iestāžu un sabiedrisko organizāciju rīkotie svētku pasākumi. Vārdu sakot, nāciet pie mums, lai gaišāki top tumšie ziemas vakari un svētki atnāk jaukā noskaņojumā!

Autore: AIJA ŠPURE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px