Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ar mainīgām sekmēm turpina spēles

Redakcija

Autors • 08.12.2009.

Ar mainīgām sekmēm turpina spēles
Burtu lielums

Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (SLJBL) 2009./2010. gada sezonas spēles nu jau ir pāri pusei. 1. apļa sacensībās Madonas BJSS audzēkņi 2. divīzijā Austrumos piedalās ar mainīgām sekmēm.

SLJBL piedalās C-2 (1996. g. dz.), C-1 (1995. g. dz.), B-2 (1994. g. dz.), B-1 (1993. g. dz.), A (1991./1992. g. dz.). komandas.

7. novembrī pie mums Madonas sporta centrā viesojās Alūksnes BJSS puišu četras komandas. Pirmajās 3 spēlēs izdevās viesus uzvarēt diezgan pārliecinoši: C-2 grupā –
65 : 47 (R. Kolāts – 24 p.), B-2 grupā – 70 : 43 (K. Liberts – 18 p.), B-1 – 79 : 39 (M. Rudovičs – 22 p., M. Cīrulis – 22 p.). Tad nāca kārta vecākajai – A – grupai, kur par ļoti lielu pārsteigumu parūpējās viesi, kas gandrīz nemaz nekļūdījās metienos un sagādāja mums zaudējumu (58 : 94, I. Pētersons – 23 p.).

8. novembrī jau bijām Līvānos, kur mūsu C-2 grupas puiši pamācīja mājiniekiem, kā spēlēt šo spēli, un uzvarēja ar rezultātu 85 : 25 (K. Bitels – 21, R. Kolāts – 19 p.), bet ar to pašu atbildēja Līvānu puiši nākamajā B-2 grupas spēlē, mūsējos uzvarot ar rezultātu 89 : 62 (S. Beķers – 24 p.).

Divu darba dienu pēcpusdienās pie mums viesojās Jēkabpils jaunie basketbolisti. 16. novembrī ļoti spraigā un aizraujošā cīņā viesi bija pārāki par mūsu C-2 grupas puišiem (56 : 53, J. Burkevičs – 14 p.), arī nākamajā cīņā viesi uzvarēja B-2 grupas spēlē (83 : 54, V. Plotka – 11 p.). 19. novembrī Madonā tikāmies, jau turpinot citas spēles. C-1 grupā mums atkal zaudējums (49 : 88, M. Gailums – 21 p.), bet visiem omu uzlaboja A grupas puiši, kas no šķietami bezcerīga varianta, zaudējot 12 punktu, 3 minūtēs līdz spēles beigām saņēmās un spēja izraut uzvaru (71 : 64, A. Akmentiņš -18 p., I. Pētersons – 16 p.).

25. novembrī B-1 grupa 6 puišu sastāvā bijām Rēzeknē, kur diezgan labi tikām galā ar vietējo „Ezerzemes" komandu un uzvarējām ar rezultātu 94 : 42 (M. Cīrulis – 21 p., N. Meiers – 20 p.).

5. decembrī spēlējām Daugavpilī ar C-1, B-2, A grupas komandām, 8. decembrī Cēsīs tiksimies ar A grupu, 12. decembrī brauksim uz Alūksni, lai spēlētu ar B-1 grupu.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px