26. decembrī Madonas sporta centrā notiks Madonas pilsētas domes un firmas "Unisports" atklātās sacensības basketbolā vīriešiem "3. Ziemassvētku kauss".
Sacensības organizē Madonas pilsētas dome sadarbībā ar SK "Madona" un Madonas BJSS.
Kā pastāstīja turnīra galvenais tiesnesis Agnis Beķeris, sacensību uzdevums ir ne tikai iesaistīt Madonas pilsētas un rajona iedzīvotājus sporta aktivitātēs, bet arī noskaidrot labākās vīriešu basketbola komandas, atrast un piesaistīt jaunus un talantīgus basketbolistus līdzdalībai BK "Madona/SEB" komandā.
Komandu pārstāvju sanāksme paredzēta 23. decembrī pulksten 14 Madonas sporta centrā. Kausa izcīņas basketbola spēļu sākums 26. decembrī pulksten 10, dalībnieku pārreģistrācija no pulksten 9.
Sacensību izspēles sistēmu un spēļu laiku noteiks galvenais tiesnesis pēc pieteikušos komandu skaita.
Nolikumā ir teikts, ka sacensībās piedalās basketbola komanda (10 cilvēku, ieskaitot treneri).
Pieteikšanās sacensībām – līdz 22. decembra pulksten 15 Madonas BJSS personīgi vai pa tālruni 64821192, 26001142. Komandas dalības maksa – Ls10.
1.-3. vietas ieguvējas komandas saņems kausu, individuāli – katras komandas vērtīgākais spēlētājs – balvu, slam dunk konkursa uzvarētājs – balvu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ