Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Dāvina „Koru karos” iegūto balvu

Redakcija

Autors • 04.12.2009.

Dāvina „Koru karos” iegūto balvu
Burtu lielums

26. novembrī Madonā ieradās dziedātāja Ieva Kerēvica, pārstāvji no Madonas Zaļā meža kora un TV3 komandas. Delegācija devās uz Madonas slimnīcas dzemdību nodaļu, lai nodaļas personālam pasniegtu šovā „Koru kari 2" izcīnīto balvu – 15 000 eiro.

Tiesa gan, naudu koris sev līdzi neatveda, tā vairāk bija simboliska vizīte, jo, kā noskaidrojās sarunas gaitā, naudu banka ieskaitīs mēneša-divu intervālā.

– Cīnījāmies, kā varējām, un liels prieks, ka rezultātā varam atbalstīt tieši savu izvēlēto labdarības mērķi, – Madonas slimnīcas pārstāvjiem teica dziedātāja Ieva Kerēvica.

Atbildes runā dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Valentīna Kirejeva uzsvēra, ka pienācis Adventa laiks, kas ir pārdomu brīdis, kurā visiem jāatrod laiks paklusēt, padomāt un sakrāt jaunus spēkus. „Tāpēc korim dāvinām Adventa vainagu piemērotās krāsās – baltā un zaļā. Baltais ir kā jaundzimušais: kad bērniņš dzimst, viņš ir kā balta, neaprakstīta lapa, savukārt zaļā krāsa mums visiem nu saistās ar Madonas Zaļo meža kori."

Madonas slimnīcas medicīniskā direktore Astrīda Svilāne pakavējās pie izjūtām novembra tumšajā laikā. „Šajā ārēji pelēkajā laikā mūsu izjūtas tomēr ir ļoti gaišas. Gaisma ir visa sākums un beigas, tā arī tautā dzird sakām – gaišs cilvēks ienāca istabā un kļuva gaiši vai – gaismas stars tumsībā. Gribu teikt, ka visi kori, kas piedalījās „Koru karos", bija kā daudzkrāsains gaismas staru kūlis, kas nesa gaismu un prieku, un pēc kārtējās svētdienas tās bija pārrunas visas nedēļas garumā. Šķēpi tika lauzti un domas izdomātas, paldies jums par dziesmu un bagātīgi sniegtajām emocijām! Šodien esat simboliski nonākuši no vienas gaismas pie citas – pie gaismas, ko nes jaundzimušais, kas ir prieks katrā ģimenē un visas valsts nākotne. Lai jums spēks un izturība vienmēr būt kopā ar gaismu un patiesu dzīvesprieku!"

Pateicību korim un televīzijas skatītājiem izteica dzemdību nodaļas vadītāja Ilga Zepa: – Koris skatītājus uzrunāja ar sirsnību un izvēlēto labdarības mērķi. Paldies par nopietno ieguldīto darbu, jo bez darba uzvara nenāktu. Gribu teikt paldies arī visiem labajiem cilvēkiem, kuri novērtēja Madonas kora sniegumu un līdz ar to – atbalstīja Madonas slimnīcas dzemdību nodaļu. Ar jūsu atbalstu mēs varēsim iegādāties aparatūru, kas kādam smagākam bērniņam un viņa vecākiem palīdzēs atgūt smaidu. Šajos grūtajos laikos, kad katrs domā par sevi, atrodas jaunieši ar gaišu domu un skatu nākotnē. Tas dod cerību par Latviju kopumā.

Nodaļas vadītāja piebilda, ka pēc gadiem koristus atkal gaidīs šajā namā. „Dzemdību nodaļai par labdarības ziedojumu tiks nopirkts jauns dzemdību galds, mums nākotnē tāpat vajadzēs bērniņus, kas dzims. Tā kā esat madonieši, cerības liekam arī uz jums!"

Autore: INESE ELSIŅA

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px