Šajā nedēļā notika vairāki Policijas dienai un Valsts policijas 91. gadadienai veltīti pasākumi. Ceturtdien par godu Valsts policijas (VP) gadadienai ar Valsts policijas pavēli tika apbalvoti Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes iecirkņu darbinieki, arī Madonā.
Kopumā apbalvojumus saņēma 30 policijas darbinieku no Gulbenes, Madonas, Limbažu, Valkas, Cēsu, Valmieras un Alūksnes pārvaldes iecirkņiem. Madonā Goda zīmi „Par cītību" saņēma Ilze Auziņa, goda rakstus – Vinita Smeltere un Aigars Auziņš, pateicību – Jānis Vaivods. Svinīgā sēde notika Valmieras 5. vidusskolas aktu zālē. Par svinību norises vietu tā izvēlēta tādēļ, ka Valmieras 5. vidusskolā izglītību iegūst arī Policijas klases audzēkņi, kas papildus vispārizglītojošās skolas programmai apgūst specifiskus, ar policijas darbu saistītus mācību priekšmetus, tādus kā kriminālistika un tuvcīņa. Pasākuma laikā ar koncertu uzstājās Valmieras 5. vidusskolas audzēkņu koris un tuvcīņas paraugdemonstrējumus sniedza Policijas klases audzēkņi. Arī vairāki Policijas klases audzēkņi tika apbalvoti par aktīvu līdzdalību un izrādīto iniciatīvu akcijas „Drošības dienas skolās" ietvaros.
Autore: LAURA VOITIŅA
Foto no personiskā arhīva