ARONAS pagasta Kusā tradicionālo Ziemassvētku egli iecerēts iedegt 18. decembrī pulksten 16.
– Egle, kas katru gadu tiek pušķota par godu Ziemassvētkiem, aug pašā centrā, un uz svinīgo brīdi parasti sanāk gan bērnudārza, gan skolas audzēkņi, gan arī pagasta iedzīvotāji. Vienmēr cenšamies sagatavot kādus priekšnesumus, bet šogad uz egles iedegšanu plāno ierasties ķekatnieki. Netrūks arī tradicionālo zirņu un piparkūku, par ko gādā pagasta pārvalde, – informēja Lauteres kultūras nama vadītāja Rudīte Prikule. – Tas būs pirmais svētkiem veltīts pasākums. Tad 20. decembrī sekos Ziemassvētku ieskaņas koncerts Lauteres kultūras namā. Nesen, 14. novembrī, plašu koncertu sniedza pagasta pašdarbnieki, tāpēc šoreiz uz pasākumu nolēmām aicināt viesus, un tas būs jauktais koris „Madona" Artūra Grandāna vadībā. Kā katru gadu eglīte paredzēta arī bērniem, kuri neapmeklē bērnudārzu, kā arī pensionāriem un invalīdiem.
Autore: BAIBA MIGLONE