Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Arī šogad egli iedegs kopīgi

Redakcija

Autors • 02.12.2009.

Burtu lielums

ARONAS pagasta Kusā tradicionālo Ziemassvētku egli iecerēts iedegt 18. decembrī pulksten 16.

– Egle, kas katru gadu tiek pušķota par godu Ziemassvētkiem, aug pašā centrā, un uz svinīgo brīdi parasti sanāk gan bērnudārza, gan skolas audzēkņi, gan arī pagasta iedzīvotāji. Vienmēr cenšamies sagatavot kādus priekšnesumus, bet šogad uz egles iedegšanu plāno ierasties ķekatnieki. Netrūks arī tradicionālo zirņu un piparkūku, par ko gādā pagasta pārvalde, – informēja Lauteres kultūras nama vadītāja Rudīte Prikule. – Tas būs pirmais svētkiem veltīts pasākums. Tad 20. decembrī sekos Ziemassvētku ieskaņas koncerts Lauteres kultūras namā. Nesen, 14. novembrī, plašu koncertu sniedza pagasta pašdarbnieki, tāpēc šoreiz uz pasākumu nolēmām aicināt viesus, un tas būs jauktais koris „Madona" Artūra Grandāna vadībā. Kā katru gadu eglīte paredzēta arī bērniem, kuri neapmeklē bērnudārzu, kā arī pensionāriem un invalīdiem.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px