27. novembra pēcpusdienā uz kārtējo sanāksmi pulcējās Madonas prāvesta iecirkņa svētdienas skolu skolotājas.
Šoreiz bija pārstāvētas Cesvaines un Madonas evaņģēliski luteriskās draudzes. Sanāksmi iesākām ar lūgšanu un iemācījāmies Adventa laika dziesmiņu, ko tagad kopā ar bērniem varēsim apgūt savās svētdienas skolās. Sanāksmē pārrunājām jaunumus, grūtības, ar kurām saskaramies svētdienu skolu dzīvē, un notikumus, par kuriem priecājamies.
Tikšanās laikā precizējām konkursa „Ērģeles manā tuvākajā baznīcā" nolikumu, par ideju un tās ielikšanu nolikuma „rāmjos" rūpējas Solveiga Stafecka (Madonas draudzes svētdienas skolas skolotāja). Konkursā būs iespēja piedalīties katram bērnam un jaunietim vecumā līdz 18 gadiem.
Cesvaines draudzes svētdienas skolas skolotāja Astrīda Briede pastāstīja par ideju, kas īstenojas sadarbībā ar „Luterāņu stundu", proti – turpināt draudžu un ārpusdraudžu pasākumos rādīt mākslas filmas. Līga Čevere (Cesvaines draudzes svētdienas skolas skolotāja) pastāstīja par jauniešu aktivitātēm savā draudzē, kā arī prezentēja jauniešu gatavoto sienasavīzi. Nākamajā tikšanās reizē (janvāra beigās) smelsimies pieredzi no lubāniešiem par Laternu svētku organizēšanu. 28. novembrī Lubānas luterāņu draudze organizēja Laternu svētkus. Precizēsim arī iecirkņa svētdienas skolu kopējā pasākuma plānu, kas februāra vidū notiks Cesvainē.
Autore: NADJA NIEDRĪTE