Notikušas pirmās kārtas sporta spēles invalīdiem, kurās cīnījās arī par punktiem Latvijas čempionāta ieskaitē. Piedalījās sportisti no Krāslavas, Preiļiem, Dobeles, Rīgas, Liepājas. Mājinieki – daugavpilieši.
Divās dienās tika noskaidroti labākie novusā, dambretē, šahā, soda metienos, orientēšanās, šautriņās. Komandu vērtējumā uzvarēja mājinieki. Otrie bija Krāslavas sportisti, bet trešā vietā – Rīgas „Optimists". Individuāli pirmo triju vietu ieguvēji saņēma medaļas un balvas ar diplomiem. Otrā sacensību dienā, kas noslēdzās ar dambreti, spēlētājus pārstāvēja arī Madonas ISK "Gaiziņš" dambretists Valdis Mass. Uzvarēja dobelnieks J. Āriņš (6 p.). Tālāk sekoja V. Docenko (Daugavpils) un V. Mass – pa 5 punkti katram. Koeficients tomēr V. Masam deva šoreiz tikai trešo vietu – bronzu. Sievietēm bija tikai četras pārstāves – uzvarēja S. Kovaļeva (Daugavpils).
Autors: V. SAMS