Kluba „Pie kamīna" kārtējā tikšanās notiks rīt, 27. novembrī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā.
Kā laikrakstu informē Līga Grāvīte, pilsētas pensionāriem tiks piedāvāts jaunāko grāmatu apskats, ko sniegs novada bibliotēkas darbinieki, ar koncertu ciemosies Sarkaņu pamatskolas skolēni, bet noslēgumā – Sarkaņu pamatskolas skolotājas Baibas Putniņas stāstījums par Norvēģiju.
Autore: INESE ELSIŅA