20. novembrī Madonā, kinoteātrī „Vidzeme", notika jau tradicionālais skolēnu teātra sporta draudzības turnīrs.
Pasākumu atklāja un laba vēlējumus visiem improvizatoriem teica Vidzemes reģiona teātra sporta darba koordinatore Inese Nagle.
Turnīrā piedalījās improvizatori no Degumniekiem (trenere Anita Pauliņa), Barkavas (trenere Dace Caune), Kalsnavas (trenere Gunta Lapsa), Vestienas (trenere Sarmīte Tipaine) un Kusas (trenere Laima Vanaga) pamatskolas, Madonas bērnu un jauniešu centra četras komandas (treneres Inese Nagle, Nadja Niedrīte) un ciemiņi no Rēzeknes (treneris Māris Lukjanovs).
Turnīrs noslēdzās ar dalībnieku, treneru un tiesnešu sumināšanu un našķošanos ar pankūkām.
Paldies turnīra galvenajai tiesnesei Bangai Vējiņai par izturību, kinoteātra „Vidzeme" darbiniekiem par viesmīlību un komandu treneriem par labi sagatavotām improvizatoru komandām!
Autore: NADJA NIEDRĪTE